Współpraca

Postaw na smak polskiego mięsa w Twoim domu – poczuj tradycję smaku w każdym kęsie! Zakłady Mięsne Stanisławów posiadają sieć sklepów firmowych na terenie Mazowsza. Nasze produkty znajdziesz w całej Polsce!

Każdego dnia z dumą dostarczamy dla ciebie w 100% polskie mięso, które jest sercem naszej pasji i rodzinnych tradycji. Nasze wyroby wędliniarskie to mistrzostwo w każdym kawałku – jakość, świeżość i specjalna kompozycja przypraw to tajemnica wyjątkowego smaku. Dzięki nam możesz cieszyć się autentycznym, domowym smakiem!

Zapraszamy cię do naszego sklepu mięsnego, gdzie czeka nie tylko wyjątkowy smak, ale także miła atmosfera i obsługa, która zadba o komfort twoich zakupów.
Gdzie znajdziesz sklep Zakładów Mięsnych Stanisławów? Produkty i wyroby wędliniarskie Zakładów Mięsnych Stanisławów i grupy Zakrzewscy znajdziesz w sklepach mięsnych, delikatesach, sieciach detalicznych i stoiskach w całej Polsce! Nasze wyroby i mięsa oznaczone są biało czerwonym logo z literą S. Znajdź swój najbliższy sklep, w którym kupisz polskie wędliny, wyroby wędliniarskie, kiełbasy, przekąski i świeże mięso. Odwiedź nas, odkryj bogaty asortyment i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

Chcesz rozwinąć portfolio produktów,
oferując swoim klientom polskie mięsa i wędliny najwyższej jakości? A może potrzebujesz produktu pod swój brand?

Gwarantujemy

Najwyższą jakość i świeżość
produktów

Doradztwo masarzy
i specjalistów

Bogatą ofertę
mięs i wędlin

Jeśli jesteś pasjonatem jakościowych wyrobów wędliniarskich i szukasz partnera, który podziela twoją miłość do autentycznych polskich smaków? Wierzymy, że wspólne cele i partnerski dialog to najlepsza forma współpracy! W związku z rozwojem naszej sieci dystrybucyjnej możemy dotrzeć także do twojego sklepu. Napisz do nas, by porozmawiać o partnerstwie. Czekamy właśnie na ciebie!

Napisz do nas:
biuro@zmstanislawow.pl